Recent Posts

یکشنبه، اردیبهشت ۲۲، ۱۳۸۷

اطلاعيه انجمن پزشكان و دارو سازان مقيم ايتاليا - هواداران شوراي ملي مقاومت

تلاشهاي وزارت اطلاعات براي تشكيل يك انجمن پوششي
تحت نام «پزشكان ايراني شمال ايتاليا»

هموطنان عزيز، ايرانيان آزاده مقيم ايتاليا!
وزارت اطلاعات و سفارت رژيم آخوندي در ايتاليا در راستاي طرحها و توطئه‌هاي بي‌فرجام عليه ايرانيان مقيم خارج كشور اقدام به ايجاد يك انجمن پوششي تحت عنوان «انجمن پزشكان ايراني مقيم شمال ايتاليا» در شهر ميلان ايتاليا كرده است. اين انجمن جديد‌التأسيس كه بخشي از شبكه جاسوسي عليه پناهندگان سياسي و براي به دام انداختن ايرانيان مقيم خارج و از سرپلهاي تروريستي رژيم و وزارت اطلاعات در خارج از كشور مي‌باشد، به ادعاي پاسدار سيد علي هاشمي سركنسول رژيم در ميلان، تحت پوشش «انجام هرچه بهتر فعاليتهاي حرفه‌بي و اين‌كه اين انجمن در مواقع اضطراري و به هنگام وقوع حوادث غيرمترقبه به‌طور منظم و سازماندهي‌شده به كمك هموطنان مصدوم وبيمار»!؟ بشتابد، توسط رژيم پليد آخوندي به وجود آمده است.
اين در حالي است كه اين رژيم ضدبشري با سركوب و محروم كردن مردم ايران از ابتدايي‌ترين حقوق و اوليه‌ترين نيازهاي حياتي آنها دستاوردي جز انهدام حرث و‌نسل ميهن نداشته و ندارد و پناهندگان سياسي و ايرانيان مقيم خارج از كشور نيز اساساً به‌خاطر مبارزه و سرنگوني چنين رژيمي رنج تبعيد و دوري از وطن را به جان خريده‌اند. بنابراين واضح است كه اين اكاذيب و تبليغات رذيلانه هيچ‌كس را نمي‌فريبد و نمي‌تواند بر اهداف پليد رژيم و وزارت اطلاعات آخوندي از ايجاد چنين تشكيلاتي به اسم انجمن پزشكان ايران، سرپوش بگذارد. اهدافي كه تماماً عليه ايرانيان شريف و تلاش براي جاسوسي و به دام انداختن آنها به‌منظور مخدوش كردن مرز سرخ بين مردم ايران با رژيم پليد آخوندي و عضوگيري براي گشتاپوي آخوندي است.
واقعيت اين است كه رژيم آخوندي و سفارت جاسوسي‌اش در ايتاليا، پس از سالها تلاش براي رخنه و كسب اطلاعات از جامعه ايرانيان ساكن ايتاليا و مواجه شدن با نفرت و انزجار آنها و شكست همه طرحهايش، اكنون تاكتيكش را عوض كرده است و تلاش مي‌كند كه در پوش انجمن پزشكي و رسيدگيهاي اورژانس پزشكي براي كسب اطلاعات و جاسوسي براي به دام انداختن هموطنان اقدام كند.
دست‌اندركاران امر بهداشت به‌روشني مي‌دانند كه رسيدگي به بيماران، فقط با حضور در تأسيسات و بيمارستانها و استفاده از وسايل پزشكي مدرن، همراه با كادر آموزش‌ديده و تعليمات استادان زبده صورت‌پذير است و نه در جلسات يک انجمن جاسوسي.
تشكيل اين گونه انجمنهاي پوششي توسط رژيم در شرايطي كه وارد دوران انحلال و اضمحلال خود شده، تشبث همه‌جانبه‌يي است در راستاي ديگر اقدامات ضدمردمي و بي‌حاصل براي حفظ موجوديت رو به سقوط اين رژيم ننگين.
به پاسداراني كه تحت عنوان پزشك زير پرچم سفارت و انجمن كذايي براي رژيم به مزدوري مي‌پردازند بايد گفت، اين گونه تشبثات دردي را از رژيم احمدي‌نژاد دوا نخواهد كرد. دير نخواهد بود كه مردم ايران اين غده سرطاني را جراحي كرده و خود را از بزرگترين مرض و بيماري كه آن‌هم همين رژيم آخوندي است رها خواهند ساخت.
ما ازايرانيان آزاده مقيم ايتاليا به ويژه هموطنان مقيم ميلان و ساير شهرهاي شمال اين كشور مي‌خواهيم كه ماهيت اين انجمن پوششي جديد‌التأسيس رژيم را در ميان دوستان و آشنايان خود افشا نمايند. هم‌چنين از مقامات و ارگانهاي مسئول ايتاليا بخواهند كه بر اساس مصوبه آوريل 97 شوراي وزيران اتحاديه اروپا از حضور و آزادي عمل مأموران اطلاعاتي رژيم ملايان و ايجاد اين قبيل انجمنهاي پوششي توسط آنها ممانعت به‌عمل آورند.

اعضاي انجمن پزشکان وداروسازان ايراني مقيم ايتاليا - هواداران شوراي ملي مقاومت ايران
اول مه2008 ـ ميلان ـ ايتاليا

دكترنريمان اردلان
دكترمحمود رحمتي
دكتر مهرانگيز طاهري
دكترمهستي طاهري
دكترمجيد بازلي
دكترخسرو نيكزاد
دكتررضا كيوان
دكترجمشيد آشوغ
دكتر يوسف لساني
دكترحسين وثيق
دكتررضابازيار
دكترريتا لئانتزا
دكترجواد حسين‌نژاد
دكترعبدالمطلب تقي‌زاده چابكي
دكتر داود ابوالحسني طرقي
دكتر محمد امامي صالح
دكترصدرالدين محسني

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر