Recent Posts

سه‌شنبه، مهر ۲۰، ۱۳۸۹

همسر سفیرایران در فرانسه : غده ای در سرِ ما زنان وجود دارد که اجازه قضاوت درست را از مامیگیردخبرنگار : مایلم در مورد خواسته های زنا ن ایرانی صحبت کنیم، شنیده ام که خانم شیرین عبادی برنده جایزه نوبل حقوق بشر برای تساوی حقوق زن و مرد در برابر قانون مبارزه میکند ……

همسر سفیر : من قبل از اینکه توضیح بدم، اینهم باز از اون چیزهائیه که متاسفانه، متاسفانه باید بگویم که این جایزه بعضی اوقات به کسانی داده میشود که لیاقتش را ندارند. من فکر میکنم خانمها عاطفی تر هستند.

به نظرم میتواند به فرم بدنی آنها هم ارتباط داشته باشد. میدانید که زنها چگونه مادر میشوند ؟

برای اینکه در سر زنها غده ای وجود دارد که مختص زنان است، چه در انسان و چه در حیوان. این بخش از سر زنان است که محرک اصلی حساسیت زنان است. بخاطر اینکه زنها خیلی عاطفی هستند خیلی دلسوز هستند خیلی مهربان هستند ممکنه که اون زمانی که میخواهند شهادت بدهند اون عواطفشون مانع این کار بشه و نتوانند درست تصمیم بگیرند ……

خبرنگار : خود شما به نظر نمیاد که احساساتتان باعث لغزش در تصمیماتتان بشود و شما را بسیار مصمم میبینم، من در ایران برعکس آنچیزی را که میگوئید دیده ام. بعضی اوقات زنان ایرانی را با افکاری بسیار روشن تر از مردان و بسیار باهوشتر از مردان ایرانی دیده ام …

همسر سفیر : این درسته، این نظر شماست ولی این واقعیته ! ما اون غده در سرمان هست، هرچقدر هم اقتدار داشته باشیم، آن موقع حساس، باز اون عواطف ما نمیذاره، باز جلوی ما را میگیره !

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

۲ نظر:

 1. کاملا درست است ! غده سرطانی خمینی است که عقل اینهارا ضایع کرده است ! طرح جالبی است . موفق باشید

  پاسخحذف
 2. این نظریه یک بیمار روانی و نتیجه سی و اندی ترویج خرافات و خزعبلات در افکار عمومی و فقر فرهنگی -اجتماعی و تزریق این خرافات در اذهان عمومی است.
  زنی که در زیر سایه دین اسلام و قوانین ضد بشری شرمناک است و خود را برده مرد میداند و نه تنها حق و حقوقی برای خود قائل نیست بلکه به رهروی علی خود را : ناقص الاعقل نیز میداند!!
  برده داری ...کنیز داری از بدو اختراع دین اسلام به رسمیت شناخته شد و قوانین کنیز داری و برده داری زن به صورت مدون در کتابش قرآن ارائه شده!
  پیامبران اختراعی هر کدام چندین برده و کنیز داشتند! و زن موجودی ناقص الاعقل و ساخته شده برای رفاه و فرمانبر موجودی مقتدر به نام مرد!

  اختراع دین از آغاز برای فرمانروایان مقتدر سلاحی بوده و هست برای سرکوب آزادی و احقاق حقوق بشری.

  و اما در جمهوری اسلامی : از ارزش و موجودیت زن که هیچ ..کل جامعه سفیه و نادان هستند و خدائی به نام ولایت فقیه سکان دار است!

  تا زمانی که سکان به دست دیکتاتوری سفاک است ٬ تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا در زیر لوای قوانین برده داری اسلام انسانها را چه زن و چه مرد به بند بکشد و حقوق آنها را پایمال کند.


  روز آزادی ما زمانی است که حلقه ها و زنجیرهای اسارت را از دست و پای خود باز کرده و این خرافات را دور بریزیم.

  پاسخحذف