Recent Posts

سه‌شنبه، دی ۱۲، ۱۳۸۵

از لغو حکم اعدام حمایت می‌کنم
آیا یک قاتل را باید بااجرای قتل مجازات کرد ؟ و تجاوز را با تجاوز مجازات کرد ؟ و غارت را با غارت و چپاول ؟ و مرگ را با مرگ دادرسی کرد ؟ محکوم کردن یک قاتل به مرگ با استفاده از قانون در ذهن انسان تناقض پدید می‌آورد . همان روشی که به نام قصاص در حکومت آخوندی و طالبان برای گرفتن انتقام ازقاتل و به طریق قانون مشروعیت داده می‌شود

من از لغو حکم اعدام حمایت می‌کنم و امیدوارم ایران فردای ما هم حکم اعدام همانند بسیاری از کشورهای متمدن جهان لغو شود . صدام را به دار آویختن و توسط دادگاه عراقی محکوم شد علی‌غم اینکه یک اسیر جنگی بود و باید توسط نیروهای اشغالگر محاکمه می‌شد دستان جلادان نقابدار مقتدا صدر حکم را اجرا کردند ولی ازطناب جناب بوش استفاده شد .

اگر صدام یک جنایتکار بود ! کم نیستند تعداد جنایتکاران مقامات کشورهایی که امروزه در صندلی سازمان ملل جا خوش کرده‌اند . چرا صدام اعدام شد و آنها نه؟ آیا به خاطربشگه‌های نفت نبود ؟ در چچین کم کشتار شد ساختمان سالمی باقی نماند !! آیا کسی انگشت تکان داد ؟ می‌گویند صدام جنایتکار بود و کردها را قتل عام کرد جنگ به پا کرد ومخالفانش را کشت . همه این حرفها درست امٌا روزی که جنگ در عراق خاتمه یابد آمار کشته شدگان بیشتر از کشته‌های صدام نخواهند بود ؟ آیا کسی را به جرم این کشتارها به دار می‌آویزند ؟ و به خاطر کشتار مستمر که به طور متوسط روزنه 40 نفر قربانی می‌شود کسی را محاکمه می‌کنند ؟ و یا جریمه نقدی می‌کنند ؟
مرگ روزانه 40 شهروند عراقی دیگر خبر مهمی برای خبرگزاریها نیست !! آیا کسی به خاطر این همه کشت‌کشتار پوزش می‌طلبد؟ صدام بهای اعمالش را با اشد مجازات داد . آیا کسی بهای اعمالش را در هیروشیما ، گولاق ، تیبت . و ...داد ؟؟؟

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر