Recent Posts

پنجشنبه، شهریور ۳۰، ۱۳۸۵

احمدی و هاله نوردر شصت و یکمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل وقتی پاسدار احمدی‌نژاد سخنرانی کرد نمی‌دانم هنوز خود را احاطه در هاله نور دید یا نه !!
این مجمع بخاطر حفظ و حراست از صلح و امنیت بین‌المللی تشکیل شده است . و احمدی نژاد به عنوان نماینده ملت ایران برای پایداری از صلح و امنیت جهانی سخنرانی کرده است !!
اگر واقعاً جامعه بین المللی قاطعیت در مقابل رژیم آخوندی داشت هیچ وقت به کسی که آشکارا اعلان جنگ کرده ، و بدنبال سلاح هسته‌ای است اجازه ورود به یک نهاد بین المللی را نمی‌داد تا این پاسدار جنایت‌کار چهره خود را نورانی ببیند و خود را در مقام و منزلت پیامبران و معجزه نبوت بداند
این یک و یکدونه ولی فقیه بعد از مشاهده هاله نور در اجلاس قبلی ملل متحد به ایران باز گشت و به سرکوبی جنبش‌های کارگری پرداخت به سرکوب اعتصاب گسترده شرکت اتوبوسرانی ، به سرکوبی دانشجویان معترض اقدام کرد و دانشگاه‌ها را گورستان کرد و به اعتصاب کارگرانی که ماهها حقوق نگرفته بودند حمله‌ور شد در امور عراق دخالت کرد و لوله‌های آب و اتوبوس حامل کارگران عراقی را منفجر کرد که برای امرار معاش در قرارگاه مجاهدین کار می‌کردند .زندانیان را کشت . هولو کاست را نفی کرد به حزب اله و حماس پول و سلاح داد و با باتوم به تجمع زنان آزاده و دلیر ایرانی حمله کرد . اسرائیل را تهدید به محو از نقشه جهان کرد روز و هفته‌ای نبود که جوانی برطناب جرثقیل آویخته نشد .آنوقت این یک و یکدونه ولی وفقیه صحبت از صلح و امنیت در سازمان ملل می‌کند . آمده است بقول خود در دهان آمریکا بزند و از حق هسته‌ای دفاع کند و تمام دشمنان اسلام و مسلمین را حذف کند .
نمی‌دانم وقتی خود را در هاله نور می‌دید احساس کرم شب تاب را داشت یا احساس آن رسول منجی بشریت که آخرین نور رسالت را بر دوش خود می‌یافت !!
هر چه هست حکومت‌های ظلم پایدار نمی‌ماند و احمدی هم می‌رود و از او فقط دود سیاه هاله نور می‌ماند و چک‌نویس نامه‌های بی‌جواب .

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر