Recent Posts

یکشنبه، دی ۲۱، ۱۳۹۳

خانم افخم آنچه شما کاشتید تروریست ها در پاریس درو کردند !


حمله تروريستي مرگبار به دفتر هفته نامه طنز شارلي ابدو و كشتار كاركنان آن بدون هیچ امٌا و اگر محکوم است چون حریم و حرمت دمکراسی و آزادی مورد تجاوز قرار گرفته است و بعنوان دفاع از شآن مطبوعات باید اعتراض کرد !
جوامعی که امروز به آزادی بیان و آزادیهای اجتماعی دست یافته اند بطور اتفاقی و تصادفی نبوده بلکه دسترنج و تلاش و کوشش انسانهایی بوده که هزینه و بهای آنرا گاهی حتی به قیمت جانشان پرداخته اند. همه این عملیات تروریستی را محکوم کردند

و در این میان سخنگوی وزارت امور خارجه ایران مرضیه افخم هم حمله تروریستی پاریس را ظاهراً محکوم کرده است ولی اظهاراتی که در محکومیت عملیات تروریستی اقامه کرده است قانع کننده بنظر نمی‌رسد! خانم افخم اگر فقط به ذکر خبر واقعه پاریس اکتفا می‌کرد یقیناً در کار خود موفق تر بود !!!
در سایت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران آمده است: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی امروز در پاریس را محکوم کرد و هرگونه اقدام تروریستی علیه انسان های بی گناه را با تعالیم اسلام بیگانه دانستافخم سوء استفاده از آزادی بیان و تندروی فکری و ترور شخصیت های مورد احترام ادیان و ملت ها ، توهین به ادیان الهی و ارزش ها و نمادهای مورد احترام این ادیان را محکوم و غیرقابل قبول دانست.

قبل از هر چیز جمهوری اسلامی ایران باید تکلیفش را با قتل عامهای درون و برون مرزی خود روشن کند و بعد سخنگوی دولت اظهار لحیه کند!! خانم افخم اگر حافظه شما یاری نمی‌کند ولی ما بخوبی یادمان هست! حکومت شما و بسیجیان و طلاب بعد از انتشار کاریکاتورهای شارلی ابدو اولین آتش بیاران معرکه و تعزیه گران صحنه بودند و اعتراضات علیه شارلی ابدو را سازماندهی می‌کردند و شما از بیداری اسلامی و خشم مقدس جهان اسلام حرف می زدید و در لوای منافع و مصالح فناتیک آخوندی و برای شعله ور شدن آتش جهالت بسیجیان حتی خود شخص  خامنه ای وارد صحنه شد و سخنرانی کرد
 
و اگر یادتان باشد همزمان با اين حرکت اعتراضی يحيی رحيم صفوی ، مشاور عالی خامنه ای پيشنهاد کرد مسلمانان جهان سفارتخانه های کشورهای غربی در کشورشان را ببندند.
خانم افخم آنچه شما کاشتید تروریست ها تو پاریس درو کردند !! حالا متاع حقوق بشری چه ارزان شده!
مگر جامعه جهانی آلزایمر گرفته ؟ از همان آغاز و اوایل انقلاب خمینی پیشاپیش به آزاد اندیشان جهان و منتقدین پیامبر اعلام جنگ داد هنوز فتوای خمینی برای کشتن سلمان رشدی پا برجاست و حسن نصرالله با آن پز می‌دهد و فخر انقلابی می فروشد!
شما تاب و تحمل شنیدن صدای هنرمند معترض را نداشتید و فتوای قتل شاهین نجفی را صادر کردید!! یار غار شما خانم فروز رجایی فر که از دیوار سفارت آمریکا در تهران بالا رفت و گروگانهای آمریکایی را تهدید به مرگ کرد قبل از سقوط دولت مصر یک میلیون دلار از خزانه حکومت برای ترور حسنی مبارک جایزه تعیین کرده بود یادتان هست خانم افخم ؟!
ترور در قاموس ولایت فقیه سابقه طولانی دارد و هر چه را یافتید به دم تیغ گرفتید از میکونوس گرفته تا قتل عام مجاهدین در اشرف و از ترورهای داخلی یا قتل های زنجیره ای گرفته تا انفجارات و بمب گذاری های خارج کشوری حتی محمود علوی وزیر اطلاعات دولت روحانی می‌گوید که تعدادی از مخالفان در خارج از کشور «قصاص» شدند و به «تیر غیب» گرفتار آمدند و ترورهای سازمان یافته را عملاً تائید می‌کند
انوقت شما خانم افخم برای استتار فضیحت آمدید به خلق روزگار درس اخلاق می‌دهید؟ و هر گونه اقدام تروریستی علیه انسان‌های بی‌گناه را با تعالیم اسلام بیگانه می‌دانید؟ مردم ما کارنامه پر لک و پیس شما را دیده اند و به این راحتی گواهی عدم سوء پیشینه برایتان صادر نمی‌کنند!
 


ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

۱ نظر: