Recent Posts

جمعه، دی ۰۱، ۱۳۹۱

شرط بندی روی اسب مرده جمهوری اسلامی


به تازگی یک موج حمله دیگر علیه مجاهدین آغاز شده و همه یک چیز را تکرار میکنند.اگر به اندازه کافی مسائل ایران را تعقیب کرده باشید با این موج ها آشنا هستید. هر وقت جمهوری اسلامی در عرصه ای شکست میخورد فورا یک سری اعوان و انصار آخوندی شروع به افشاگری میکنند آنهم از نوع قرائتی  و گیلانی اش. من به عنوان کسی که  سالهاست مسائل سیاسی ایران را تعفیب میکند در برابر این طور نوشته های سخیف که شاهد مدعایش جمهوری اسلامی و عوامل آن هستند فقط پوزخند میزنم اما باز فکر میکنم دلیل اینهمه ادعاهای کثیف علیه بزرگترین سازمان مخالف جمهوری اسلامی چه میتواند باشد؟

هیچ انسانی و هیچ تشکیلاتی بخصوص با عظمت مجاهدین نمیتواند خالی از اشکال باشد و انتقاد از انسانها یا سازمانها اگر بر حق و سازنده باشد تنها به رشد جامعه کمک میکند اماشنیدن   تهمت های سخیف  به مبارزین مردم از نوعی که بازجویان اوین به زندانیان در بند خود میزنند فقط حال آدم را به هم میزند. مسلما در جامعه کثیف کنونی که جمهوری اسلامی باعث و بانی اش است ماهی گرفتن از آب گل آلود مزیت و هنر است. هر کسی هر چیزی میخواهد میگوید و  فکر میکنند دروغ را هر چه بیشتر تکرار کنند و هر چه بزرگتر بگویند بیشتر قابل باور است.

سوال اینجاست که اینها کی را میخواهند قانع کنند و کی را میخواهند از مجاهدین و دیگر گروههای مبارز جدا کنند؟ و چرا هدفشان مجاهدین هستند؟ به نظر من جوابها خیلی ساده هستند. جمهوری اسلامی که با تضیعف بشار اسد دارد آخرین منابع  امیدهای خود را از دست میدهد و با پیروزی های اخیر مجاهدین در عرضه های سیاسی شکست های بزرگی متحمل شده میخواهد به هر ترتیب مردم را از قیام مایوس کند. از یک طرف با ارعاب و اعدام و شکنجه و زندان و از طرف دیگر با ناامید کردن مردم. اگر مردم فکر کنند که یک بدی میرود و یک بد دیگر به جایش خواهد آمد...از کجا معلوم که حکومت بعدی از ملاها بتر نباشد؟....و.....میتواند قیام را خفه کند .
 مخاطب اینطور اباطیل کسانی هستند که ذهنشان آماده پذیرفتن اینطور تهمت ها است مثلا بسیجی ها و  پاسدازها و خودی ها. اینها باید انگیزه داشته باشند تا بتوانند مردم را کتک بزنند و در خیابان اعدام کنند. اگر دقت کنید یکی از حربه های بازجویان همین ادعاهای ناموسی و روابط کثیف است که به ظور استاندارد  در پرونده همه میگذارند چون عقل خودشان بیشتر ازاینها کار نمیکند. از سوی دیگر هم میدانند که جوانان قلب قیام هستند و اگر بتوانند امید آنها را از بین ببرند خواهند توانست قیام را در نطفه خاموش کنند.

اما واقعیت های جامعه ای ایران غیر قابل تغییر و عریان در برابر ما ایستاده اند.  هر چه هم دولت ایران بکشد و اعدام کند و هر چه علیه مبارزین مردم دروغ  پراکنی کند...هر چه ستارها را بکشد و اعدام و زندانی و شکنجه کند....نمیتواند واقعیت کریه جامعه را عوض کند. فقر و فحشاو اعتیاد و بدبختی بیداد میکند. ثروت های کشور غارت شده اند و امید دولت به یک جنگ دیگر است. منابع طبیعی باقی نمانده...زندانها پر شده اند. هموطنان ما اسیر سیل و زلزله و آتش سوزی هستند. کودکان ما چهل تا چهل تا میسوزند و در تصادفات میمیرند. مردم با فروش کلیه و چشم زندگی میکنند. اینها هم تقصیر مجاهدین است؟ یا تقصیرمجاهدین این است که میخواهند ثروت مردم به خودشان برگردد. میخواهند اعدام نباشد . تبعیض نباشد.کردها خودمختاری داشته باشند. حکومت ایران سکولار باشد و دین از سیاست جدا باشد.... تقصیر مجاهدین این است که هوادارانشان در داخل و خارج و خانواده هایشان در زندانها و در پای چوبه های دار هستند.


دوران این که این گروه برود و آن گروه بیاید گذشته. خانم قاسمی و آقای سربی و غیره...ما را از مجاهدین نترسانید. ما عملکرد مجاهدین و عملکرد جمهوری اسلامی را در سی و سه سال گذشته دیده ایم. عملکرد شما را هم دیده ایم. این حکومت رفتنی است و باید برود. آلترناتیوش هم مردم هستند. ما آزادی میخواهیم و هر کسی را که در این راه قدم بردارد محترم میدانیم.اگر میخواهید انتقاد کنید درست و حسابی انتقاد کنید و فحاشی و تهمت زدن های سخیف را کنار بگذارید. ما اینها را از دهان جمهوری اسلامی سالها شنیده ایم . این حکومت کثیف بدون یک سازماندهی گسترده از بین نخواهد رفت و شما میخواهید امید این سازماندهی و این آینده را در مردم از بین ببرید. چه دانسته و چه ندانسته..این کار عاقلانه ای نیست . برای اینکه اگر جلو سیلاب انقلاب مردم بایستید موج آن شما را هم با خود خواهد برد.
بر گرفته از فیسبوک گل کو

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Cloob :: Mohandes :: Delicious :: Stumbleupon :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

۶ نظر:

 1. Merci az maghaleh vaghebinane tan.

  پاسخحذف
 2. "دوران این که این گروه برود و آن گروه بیاید گذشته"
  "ما آزادی میخواهیم و هر کسی را که در این راه قدم بردارد محترم میدانیم"
  "این حکومت کثیف بدون یک سازماندهی گسترده از بین نخواهد رفت و شما میخواهید امید این سازماندهی و این آینده را در مردم از بین ببرید. چه دانسته و چه ندانسته..این کار عاقلانه ای نیست "

  عالی بود!

  پاسخحذف
 3. enteghade hesabi mikhahi befarmaid: mojahedin az eslam baraye ghanongozari estefadeh mikonand bena barin kheili ba akhond farghi nadarand. azizam agar ma bekhahim az mojahedin hemayat konim chera az akbar-kooseh dar moghabele ali-geda hemayat nakonim?

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. mojahedin ghabele defa nistan ma gharar nist az mar farar konim berim poshte kaftar ghaiem shim hemayat az mojahedin yani hemayate dobare az yeki badtar az in hokoomat

   حذف
 4. البته این سازمان با سئوالات جدی مواجه است. و مسئله به این سادگی که میگویید نیست. صدها ساعت مصاحبه و فیلم و ... در یوتیوب از طرف اعضای قبلی سازمان در مورد شکنجه و تجاوز و ... وجود دارد که اگر تمام اینها را دروغ و نادرست بدانیم در مورد همکاری این سازمان با صدام حسین در حمله به ایران که در هر قانون و مرام و مسلکی به هیچ تردید خیانت به کشور و مردم محسوب میشود را چه گونه توجیه کنیم؟متاسفانه هیچ کدام از رهبران این سازمان تاکنون نسبت به این اتهامات و عملکرد خود توضیحی نداده اند.

  پاسخحذف
 5. دقیقا وزارت اطلاعات و رسانه هایش تلاش میکنند حال که مردم ایران به ماهیت استبدادی و وحشی گری این کومت پی بردند حال بگویند اگر ما بدیم باز الترناتیوش را بدتر از خود معرفی کند من ده سال پیش تقریبا به اتهام هواداری دستگیر شدم البته چند بار احضار و خیلی هم تحویل گرفتند که بگویند اینجا نه شکنجه میکنیم نه توهین حکتی برای برگشت من به شهرستان چون به ستاد خبری استان رفته بودم حاضر شدند تاکسی دربست بگیرند که نپیذیرفتم و ساعت دوازده شب بود که گفتند ما با مسپولیت خدومان شما را نگه نمی داریم و گرنه باید حداقل تا دو روز اینجا می بودید .. تا موقع دستگیری که هیچ مدرکی برای فعالیت نداشتند فقط بخاطر اینکه شما عقیده مجاهدین را قبول دارید وقتی این دستگیری در شهر و محله ما پیچید و همه شهر صد و هزار نفری ما اطلاع پیدا کرده بودند که از مجاهدین دستگیر شدند شایعه .. و چون من در محل زندگی به گفته اهل محل خوشنام بودم بعد از اتمام بازجویی و انفرادی مرا به خانه فرستادند حدود ده روز در بازداشت وزارت بودم گفتند میروی به خانه میگویی که می خوام بروم تهران سرکار و حالا حالا نمی ایم وقتی قبول نکردم برام یک پرونده اوردند که تاریخ بازداشت مرا همان ساعت زدند که در بازداشت اطلاعات بودند مبنی بر مظنونیت به سرقت من در اگاهی بازداشت بودم و اگر قبول نکنی و بخواهی از اتهامت به خانواده و .. بگویی ما هم همه حا را پر میکنیم که تو به این اتهام بازداشت شدی کاری نداریم بعدشم حدود یک ماه هم در زندان رفتم ولی از انجا بیشتر به ماهیت کثیف اینها پی بردم

  پاسخحذف